امروزه با پیشرفت و گسترش دانش و فناوری کرکره برقی در اکثر فروشگاه ها و همچنین مجتمع ها کاربرد خیلی زیادی دارد. کرکره اتوماتیک از کاربرد و مزیت های زیادی برخوردار است که معمولا در ورودی پارکینگ ها، فروشگاه ها، رستوران ها و سایر اماکن پر تردد نصب می شود.

درب برقی به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود بدون اینکه نیاز باشد از نیروی بدنی استفاده کنید.

مزیت وجود درب کرکره ای :

*امنیت بالای درب برقی نسبت به درب های قدیمی و اینکه از مقاومت بالایی برخوردارند.

*تنوع بالای رنگ ها و طرح ها که شما میتوانید با استفاده از آنها ساختمانتان را خاص کنید.

*قابلیت شستشو با هر مواد شوینده ای را دارد و هیچ آسیبی نمیبیند.

*بدون نیاز به دست می توان با یک ریموت درب را باز و بسته کرد.

*در زمانی که برق ها قطع می شود شما به راحتی میتوانید به صورت دستی درب را باز و بسته کنید.

*در تمام شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت بالایی دارد و هیچ صدمه ای به درب کرکره ای وارد نمی شود.

*به راحتی میتوانید از درب کرکره ای استفاده کنید و هیچ نیازی به قفل کردن ندارد.

 

آیا درب کرکره ای قابلیت ضد سرقت بودن را دارد؟

برقراری امنیت و آرامش برای همه ی ما جزئی از واجبات زندگیمان است. به عنوان مثال در زمان های قدیم برای اینکه امنیت را در مغازه را برقرار کنیم قفل هایی را در پایین کرکره می زدیم که هیچ کس نتواند کرکره را باز کند اما سارقین این روز ها به راحتی می توانند قفل ها را باز کرده و به مغازه ی شما دسترسی پیدا کند.

برای منازل هم برای برقراری امنیت از حفاظ های آهنی برای پنجره ها و قفل کردن درب منزل استفاده میکنیم.

اما این روزها با پیشرفت تکنولوژی و وجود درب کرکره ای ضد سرقت دیگر لازم نیست نگران امنیت منزل و مغازه تان باشید چراکه این نوع درب ها از مقاومت بسیار بالایی برخورداند و اینکه به جزء ریموتی که شما دارید با هیچ ریموت دیگر قابلیت اینکه باز و بسته شود را ندارد.

برای خرید کرکره برقی باید به چه مواردی توجه کرد؟

*به این موضوع توجه داشته باشید که کرکره برقی را برای چه مکانی میخواهید استفاده کنید از این رو میتوانید انتخاب درستی داشته باشید به عنوان مثال کرکره برقی را برای امنیت میخواهید استفاده کنید یا برای راحتی خودتان.

*این را در نظر بگیرید که تیغه های مورد استفاده در کرکره برقی ضد سرقت و ضد برش چقدر برای شما مهم است و با توجه به این موضوع و بررسی تیغه ها انتخاب درست را انجام دهید.

نحوه باز و بسته شدن کرکره پارکینگ

باز و بسته شدن کرکره پارکینگ به این صورت است که وقتی روی کلید باز یا بسته شدن روی ریموت را میفشارید کرکره به سمت بالا رول می شود و شما می توانید وسیله ی نقلیه تان را بیرون یا داخل ببرید و تا زمانی که ماشین عبور نکند کرکره بسته نخواهد شد.

کرکره برقی به راحتی با فشردن یک کلید به راحتی باز و بسته می شود و لازم نیست دیگر برای باز کردن درب پارکینگ از خودروی خود پیاده شوید و برای باز کردن درب اقدام کنید همین امر باعث می شود خطر سرقت خودرویتان به شدت کاهش یابد.

 

کرکره برقی پلی کربنات شفاف

کرکره برقی پلی کربنات شفاف دارای مقاومت بسیار بالا و زیبایی خاصی می باشد که از آن میتوان به عنوان پوشش و جلوگیری از سرقت استفاده کرد و در ایجاد جذابیت فروشگاه بسیار تاثیر گذار است.

کرکره پلی کربنات شفاف به صورت یک تکه نیست این نوع کرکره به صورت تکه های پانل کربنات به ابعاد و ضخامت خاص به صورت اجری کنار یکدیگر قرار میگیرند که برای استحکام بیشتر بین پانل تیغه ها، لوله یا زواری قرار میگیرد.

 

کرکره پنجره گزینه ای مناسب برای خانه های ویلایی

کرکره پنجره برای محافظت و امنیت ساختمان یا ویلا بسیار مناسب است و کاربرد بسیار زیادی دارد و با کمترین هزینه میتوانید امنیت ساختمان یا ویلایتان را بالا ببرید و آسوده خاطر باشید.

قیمت کرکره برقی بر چه اساس تعیین می شود؟

برای قیمت کرکره برقی شما باید اول قیمت تیغه کرکره برقی انتخابی و قیمت موتور مورد نظر را محاسبه کنید و در انتها قیمت کرکره برقی خود را بدست آورید.

عوامل دیگری از جمله موتور و تیغه ها بر روی قیمت کرکره برقی موثر است که یکی از آن موارد این است که محل نصب و اندازه ی کرکره هم می تواند بسیار تاثیر گذار است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *